0850 888 87 96 - 5317646576 info@hozboncuk.com

HAKKIMIZDA

Karadeniz bölgesi Rize ili Çamlıhemşin İlçesine bağlı Kaçkar Dağlarının eteğinde yer alan Doğa mucizesi olan Gito yaylasında yer almaktayız.  17 mart  2018 Tarihi itibariyle yaz sezonuna hizmet vermeye başlıycaktır.Rakımın yüksek olmasından dolayı sezon tarihleri belirli aralıklardadır.

Tesisimizin Trabzon Havalimanı ile ulaşım mesafesi 160 Km olup ulaşım saati takriben 3 saattir. Tesisimizin bulunduğu yaylamızın Kış Mevsiminde ulaşıma kapandığı için 17 MART -29 EYLÜL arası konaklama hizmeti vermektedir. 

Tesisimiz 14 Odalı olup 35 Yatak kapasiteli ve tamamen Ahşap yapıdan oluşmaktadır.  Dağ evimiz tamamı ile taş ve ahşaptan oluşmaktadır.Bunun yanı sıra oda içerisinde duş ve wc bulunmamakta olup oda dışında çok sayıda duş ve wc bulunmaktadır.Son olarak dağ evimize 2 adet süit oda eklemiş olmaktayız .Siz değerli misafirlerimizin taleplerini doğru ölcüde giderebilmek adına doğada konforlu bir ortamıda sunmaktayız .Talepleriniz işletme yöneticisi tarafından değerlendirilip her yıl yeni bir oluşumla sizlere dönmektedir.

Ücretlendirme oda-kahvaltı şeklindedir.isteğe bağlı ekstradan öğlen ve akşam yemeği alabilir.Yemek sonrası çay ikramımız vardır.Çay dışındaki içecekler ekstra ücretlendirilmektedir.Menümüz tamamiyle yöreseldir.Dağ evimizde akşamları yöreye ait enstrümanlar ile renklı anlara söyleşilere tanık olmaktadır.

Doğal ve organik yaşama tanık olmak istiyorsanız.Hozboncuk dağ evi diyoruz.

TEŞEKKÜRLER

  •                             

    HAVVA BANKO( işletmeci)                                   FURKAN CİHAN(bölgesel tur rehberi)                         ALİ BANKO  (tulumist)